1968 yılından itibaren içerisinde olduğum “ ateşe dayanıklı tuğla ve harç” sektöründeki faaliyetimi, 1983 yılında kurduğum İLK-SAN Refrakter Ltd. Şirketimde sürdürmeye devam ettim. İş hayatımda doğru, kaliteli ve kapsamlı hizmet verebilmek her zaman temel prensibim olmuştur. 

Mümessilliğini yapmakta olduğumuz firmaların da aynı prensipler ışığında çalışan kuruluşlar olmasına özen gösterilmiştir. Özel sektörün lider şirketlerinin de dahil geniş müşteri portföyümüzü bu görüşle oluşturduk. Temsil ettiğimiz firmaların konularında lider konumda olmaları, bize, en yeni teknolojilerin Türkiye piyasasında anında tanıtım ve kullanıma imkan vermektedir. Bütün bunlar ve yıllar içerisinde oluşan kadromuzun sunduğu kaliteli hizmet sayesinde referans listemiz her geçen gün genişlemektedir. Öyle ki ateşe dayanıklı tuğla ve harçların pazarlanması olarak başlıyan faaliyetimize, ilerleyen yıllarda ferro-alyaj, tesis-tesis-proje mühendisliği ve refrakter- endüstriyel hammaddelerden oluşan yeni konuları da ilave etmiş bulunuyoruz.

Temel hedeflerimizin ışığı altında, İLK-SAN tarafından verilen hizmeti her zaman en yüksek düzeyde tutmak, ben ve çalışma arkadaşlarımızın ana hedefi olmuştur. Bu bağlamda, faaliyete başladığımız ilk günden beri şirketimize gösterilen güven ve destek için çok değerli müşterilerimize ve de temsil ettiğimiz kuruluşlara teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

Saygılarımla,
R. Remzi Zorlu